Dlaczego MY?

Chcesz poznać zasady najlepiej działającego skupu aut w Twoim regionie? Zapoznaj się z informacjami dlaczego warto Nas wybrać !

Bezpieczeństwo

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Wszystko legalnie z dbałością o szczegóły.

Szybka wycena

Wycena twojego auta już w 15 minut rozmowy telefonicznej lub sms.

Płacimy gotówką

Za każde zakupione auto płacimy od razu gotówką do rąk właściciela.

Gwarancjabezpieczeństwa

Chcąc zagwarantować najwyższy komfort transakcji podczas skupu auta dążmy do zmaksymalizowania Twoje bezpieczeństwo. Najczęściej  wybieramy dogodne dla Ciebie miejsce abyś czuł się bezpiecznie lub parkingi gdzie znajduje się monitoring miejski abyś czuł się bezpiecznie. 

Dbamy również o zapewnienie wszystkich formalności związanych z  ubezpieczycielem czy też urzędem aby zapewnić Ci pełne komfort po sprzedaży auta. Prowadzimy również skup aut bez ważnej policy OC.

Podczas każdej finalizacji otrzymują Państwo: Umowę Kupna Sprzedaży, gotówkę do ręki oraz wypowiedzenie Polisy OC.

Skup aut radom
Skup samochodów wycena darmowa

Szybka i darmowawycena samochodu

Jeśli zależy Ci na czasie i w dodatku oczekujesz najlepszej ofert na rynku zapraszamy do kontaktu. Wystarczy jeden telefon i w 15 minut będziesz wiedział ile dostaniesz za swoje auto.

W tym czasie uzgodnimy kwotę za skup auta oraz umówimy się na termin realizacji transakcji wraz z odpowiedzią na nurtujące Cię pytania.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku skupu aut połączonej ze znajomością rynku możemy zagwarantować najwięcej za Twoje auto. Wystarczy jeden telefon pod numer telefonu.

Płacimygotówką

Dbając o bezpieczeństwo, szybkość realizacji i pełen komfort osoby sprzedającej wypłacamy gotówkę od razu. Jeśli będziesz wolał gotówkę w postaci przelewu nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy nas poinformować.

Kupimy każde auto do 30 tysięcy złotych !

Za skup aut płacimy gotówką
wymagane dokumenty do skupu samochodu

Wymaganedokumenty

Dowód rejestracyjny – oryginał lub zaświadczenie o zatrzymanym dowodzie przez policje.

Karta pojazdu– jeśli została wydana.

Ubezpieczenie – wersja papierowa lub elektroniczna.

Umowy pośrednie – jeśli takie występują koniecznie muszą być w oryginale.

Dowód osobisty – w celu sporządzenia umowy i weryfikacji, czy auto sprzedawane należy do Państwa.

Dojazddo właściciela

Organizujemy dojazd do właściciela i sami odbieramy Twoje auto.  Znacznie ułatwia to transakcję i pomaga, jeśli samochód jest w złym stanie technicznym. Dzięki temu właściciel nie musi organizować lawety ani przejmować się powrotem do domu ze skupu. Dojeżdżamy do klienta i załatwiamy całą procedurę na miejscu. Sama transakcja przebiegnie w sposób mało skomplikowany.

Wystarczy umówić dogodny termin (telefonicznie, mailowo bądź przez formularz. Po przekazaniu niezbędnych informacji wyceniamy Twoje auto. Kupujemy auta wszystkich marek do 30 tysięcy złotych. Jeśli zdecydujesz się na wybór naszego skupu, przyjedziemy na wskazane przez Ciebie miejsce, podpiszemy umowę i wypłacimy gotówkę. Ewentualnie jeśli wolisz wolisz przelew na konto poproś nas. 

Co zyskujesz dzięki sprzedażydo skupu aut?

Wybierając skup aut zyskujesz darmową wycenę auta co pozwoli Ci otrzymać szerszą perspektywę. Dzwoniąc do nas nic nie tracisz a tylko zyskujesz. W każdym momencie możesz zdecydować się na finalizację sprzedaży, a zyskujesz wycenę Twojego auta.

Dzięki temu porównujemy wycenę ze skupu aut do tego, co naszym zdaniem możesz otrzymać na rynku wtórnym. Za to Ty zyskujesz cenny czas nie musząc dzwonić lub odbierać telefonów od przyszłych nabywców auta, którzy chcą zapłacić za nie jak najmniej.

Dlatego warto zaufać naszej firmie już na początku aby zaoszczędzić na czasie i otrzymać atrakcyjną cenę na skup auta.  Wystarczy jeden telefon.

Auto skup Do 30 tysięcy złotych !

skupaut
skup-samochodow
auto-skup
skup_aut
samochodowyskup
auto-skup-samochodow